Kamila CIBAさんのインスタグラム写真 - (Kamila CIBAInstagram)「W miniony weekend odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Radomiu🇵🇱 W piątek zdobyłam brązowy medal w biegu na 100M z nowym rekordem życiowym 11.56 (+0.5)💥 W sobotę zostały rozgrane biegi eliminacyjne na dystansie 200m, przeszłam je pomyślnie, kwalifikując się z 4 czasem a w finale, który odbył się w niedziele uplasowałam się na 2 pozycji 🥈 z nieoficjalnym rekordem życiowym 23.60s 🤯 Z tego miejsca chciałam podziękować mojemu trenerowi za wkład i prace jaka włożył by przygotować mnie do tego wyjątkowo długiego sezonu oraz moim bliskim, którzy wspierali mnie w realizacji tych celów👏🏻❤️#nationalchampionship #radom2019 #athletics #athlete #trackandfield #adrunalineteam #osazspoznan #miastopoznan」8月27日 2時49分 - kamilaciba