ヌリ・シャヒンさんのインスタグラム写真 - (ヌリ・シャヒンInstagram)「Bir akademi yapacağımızı duyurduğumuzda, muhtemelen birçok kişi çocuklar için futbol kampı düzenleyeceğimizi düşündü. Elbette akademi ile ilgili planlarımızın merkezinde çocuklar var. Ama sahaya inmek, topa nasıl vuracaklarını, hangi pozisyonda nasıl oynayacaklarını, nasıl takım olacaklarını öğretmek inanın işin en kolay kısmı. Daha zor olanı, onları şekillendiren koşulları iyileştirmek. Çünkü akademide bizimle vakit geçiren çocuklar, evlerine gidecekler, ailelerinin yanında büyüyecekler ve bu ülke koşullarında yetişecekler. O nedenle bizim önce, çocuklara değil, kendimize dönüp bakmamız gerekir diye düşündük. Onlara nasıl bir gelecek hazırlamalıyız, Türk sporunda neleri değiştirmeli, neleri geliştirmeliyiz, onlara nasıl örnek olmalıyız, bunları konuşalım istedik.  İki gün boyunca, bizimle aynı hayali kuran, aynı hedefe yürümeye can atan çok değerli konuklar ağırladık. Amacımız Türk sporunu kurtarmak değildi. Keşke o iş iki günde halledilecek kadar kolay olsaydı, değil. Ama bir yol planı çizmek ve doğru soruları sorarak bu yolda ilk adımı atmak mümkündü. Amacımız buydu, tam da hayal ettiğimiz gibi oldu.  My Master Game Plan etkinliğinde bizi yalnız bırakmayan tüm katılımcılara ve basın mensuplarına çok teşekkür ediyorum. Bize umut verdiniz, destek oldunuz, sorularınız ve yorumlarınızla ufkumuzu açtınız. Konuklarımıza ve moderatörlerimize de çok teşekkür ediyorum. Ben bu iki günde onlardan çok şey öğrendim. Bir teşekkür de İstanbul Bilgi Üniversite’sine, Spor Yöneticiliği Bölümü’nün değerli akademisyen ve öğrencilerine. En kısa zamanda yeniden bir araya gelmeyi diliyorum.  Bu iki güne dönüp baktığımda, kendimden çok emin bir şekilde şunu söyleyebiliyorum. Çok güzel bir ülkemiz, çok akıllı ve yetenekli insanlarımız var. Yeter ki yolumuzu doğru çizelim, çok çalışalım. Tüm kalbimle, çok güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Sakın, umutsuzluğa kapılmayın.」6月24日 23時12分 - nurisahin

ヌリ・シャヒンのインスタグラム(nurisahin) - 6月24日 23時12分


Bir akademi yapacağımızı duyurduğumuzda, muhtemelen birçok kişi çocuklar için futbol kampı düzenleyeceğimizi düşündü. Elbette akademi ile ilgili planlarımızın merkezinde çocuklar var. Ama sahaya inmek, topa nasıl vuracaklarını, hangi pozisyonda nasıl oynayacaklarını, nasıl takım olacaklarını öğretmek inanın işin en kolay kısmı. Daha zor olanı, onları şekillendiren koşulları iyileştirmek. Çünkü akademide bizimle vakit geçiren çocuklar, evlerine gidecekler, ailelerinin yanında büyüyecekler ve bu ülke koşullarında yetişecekler. O nedenle bizim önce, çocuklara değil, kendimize dönüp bakmamız gerekir diye düşündük. Onlara nasıl bir gelecek hazırlamalıyız, Türk sporunda neleri değiştirmeli, neleri geliştirmeliyiz, onlara nasıl örnek olmalıyız, bunları konuşalım istedik.
İki gün boyunca, bizimle aynı hayali kuran, aynı hedefe yürümeye can atan çok değerli konuklar ağırladık. Amacımız Türk sporunu kurtarmak değildi. Keşke o iş iki günde halledilecek kadar kolay olsaydı, değil. Ama bir yol planı çizmek ve doğru soruları sorarak bu yolda ilk adımı atmak mümkündü. Amacımız buydu, tam da hayal ettiğimiz gibi oldu.

My Master Game Plan etkinliğinde bizi yalnız bırakmayan tüm katılımcılara ve basın mensuplarına çok teşekkür ediyorum. Bize umut verdiniz, destek oldunuz, sorularınız ve yorumlarınızla ufkumuzu açtınız. Konuklarımıza ve moderatörlerimize de çok teşekkür ediyorum. Ben bu iki günde onlardan çok şey öğrendim. Bir teşekkür de İstanbul Bilgi Üniversite’sine, Spor Yöneticiliği Bölümü’nün değerli akademisyen ve öğrencilerine. En kısa zamanda yeniden bir araya gelmeyi diliyorum.

Bu iki güne dönüp baktığımda, kendimden çok emin bir şekilde şunu söyleyebiliyorum. Çok güzel bir ülkemiz, çok akıllı ve yetenekli insanlarımız var. Yeter ki yolumuzu doğru çizelim, çok çalışalım. Tüm kalbimle, çok güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Sakın, umutsuzluğa kapılmayın.
[BIHAKUEN]UVシールド(UVShield)>> 飲む日焼け止め!「UVシールド」を購入する

20,416

281

2019/6/24

イルカイ・ギュンドアンのインスタグラム

ヌリ・シャヒンを見た方におすすめの有名人

ヌリ・シャヒンの人気のインスタグラム